Bewerbungsbogen

Vorschau der Bedarfsmeldungsdaten

Einleitungstext: Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata az MMXH Lakberendezési Kft. többek között Möbelix áruházakat üzemeltet.

A Möbelix megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.
Beschäftigungsausmaß: Voll-/Teilzeit
Filiale: Möbelix Bp. Gyáli út
Ihre Aufgaben:
  • Kassza kezelés
  • Árufeltöltés, polckép kialakítása, gondozása
  • Akciók, árkihelyezések végrehajtása
  • Árukészlet-gazdálkodás
Ihre Qualifikationen:
  • Hasonló területen szerzett kereskedelmi gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
Wir bieten:
  • Versenyképes bejelentett jövedelem és cafeteria
  • Segítőkész, kedves kollégák
  • Intenzív betanulási és folyamatos fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes, változatos munka
  • Kiszámítható, előre meghatározott beosztás, akár részmunkaidőben is (havi 2 hétvégét kérünk)
Abschlusssatz: Csatlakozzon csapatunkhoz!

Küldje el nekünk pályázatát online portálunkon keresztül!
Várjuk jelentkezését!
Bundesland: HU_Budapest IX. kerület