Bewerbungsbogen

Vorschau der Bedarfsmeldungsdaten

Einleitungstext: Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata az MMXH Lakberendezési Kft. többek között Möbelix áruházakat üzemeltet.

A Möbelix megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.
Beschäftigungsausmaß: Vollzeit
Filiale: Möbelix Bp. Gyáli út
Ihre Aufgaben:
  • Könnyen megtalálod a hangot mindenkivel
  • Érdekel a lakberendezés és az értékesítés
  • Motivál a teljesítményarányos bérezés
  • Tudsz önállóan dolgozni
Ihre Qualifikationen:
  • Bútorértékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (tervező program használata)
  • Teljesítmény és minőségorientált munkavégzés
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Konyhatervezésben szerzett tapasztalat előnynek számít
Wir bieten:
  • Otthonok százait rendezheted be szebbé téve mások mindennapját
  • Versenyképes bejelentett jövedelem és cafeteria
  • Képzések, hogy kiváló lakberendezési tanácsadó legyél
  • Intenzív betanulási és folyamatos fejlődési lehetőség
  • Jól végzett munkádat megbecsüljük
  • Aktív munkavégzés mind szellemileg mind fizikailag
Abschlusssatz: Csatlakozz csapatunkhoz!

Küldd el nekünk pályázatodat online portálunkon keresztül.
Várjuk jelentkezésedet!
Bundesland: HU_Budapest IX. kerület